ANA SAYFA İSLAMİ SOHBET MOBİL SOHBET
 
KONYA SOHBET ODALARI GİRİŞ
Rumuzunuz
Şifreniz
Selamun Aleyküm Müslüman Kardeşler! Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen Konya Sohbet Odalarına Hoşgeldiniz!
Konya Sohbet Sitesi ümmeti bir araya getirip, Dini Sohbet kanalları üzerinde bay ve bayan Müslüman Sohbet kullanıcılarına Dini Chat Sohbetleri verilmektedir. Bedava Müslüman Sohbet Odaları seviyeli ortamı ile 7 gün 24 saat yanınızda!

KONYA SOHBET SİTESİ HERKESE AÇIKTIR

Konya Müslüman Sohbet Odaları kurulduğu günden bu yana bütün Konya şehrinde yaşayan insanları Dini Sohbet yapabilmeleri için bir araya getiren, merkez üssü Türkiye olan Müslüman Sohbet harekatıdır. Bütün ümmeti bir araya getirmek ve İslam dinini daha çok alana yaymak için kurulmuş olan Konya Chat Sitesi, gerek Konya halkı tarafından, gerekse Türkiye şehirlerinde yaşayan insanlar tarafından oldukça çok beğeni toplamış ve her kesim tarafından büyük bir rağbet görmüştür. Konya'da yaşıyor ve İnternet ortamında İslam dini adına paylaşımlar ve sohbetler ile zamanınızı en iyi şekilde geçirmek istiyorsanız, hemen Konya Chat Odaları web sayfasına giriş yapınız. Konya'nın en büyük sohbet odaları erkek ve kadın kullanıcıları aynı çatı altında buluşturarak, islami sohbet ederek tanışmalarına vesile olmaktadır. Konya Sohbet sayfasında tanışıp İslami Evlilik yapan bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Böyle hayırlı işlere vesile olan bir sohbet odası sunmaktan onur duymaktayız. Konya ili aşırı muhafazakar bir yapıya sahip, pek çok İslami düşünürün bu şehirden çıktığı bilinmektedir. Konya'nın tüm ilçelerinden sohbet odalarımıza gün içinde yoğun bir chat girişi yapılmaktadır. Konyalı bayanlarla ve Konya'da yaşayan erkekler sohbet etmek için ilk tercih olarak seçtiği yazışmalı chat odaları bir tık kadar ötenizdedir. Konya Sohbet ile tanıştıktan sonra başka bir muhabbet sitesi aramayacaksınız. Konya Sohbet Odaları, Türkiye'nin en gelişmiş ve en ön planda olan metroğol kenti için özel olarak Konya Müslüman Sohbet Odaları web sayfasını hazırlamıştır. Konya'dan katılan bay ve bayan İSLAMİ SOHBET etmek isteyen kullanıcılar yukarıda ki sohbete giriş paneline kendilerine en uygun rumuzu alarak sohbete giriş için tıklayınız butonuna basarak bir kaç saniye içerisinde Konya Chat Odalarına bağlantı kurarlar.

KONYA ODASINDA DİNİ CHAT YAPABİLİRSİNİZ

Konya Sohbet odası kurulma amacı Konya'da yaşayan halka Dini Sohbet hizmeti vermek için hazırlanmıştır. Tevhid, tasavvuf, menzil, dua bahçesi, nur, kanal7, sofi, mümin, müslüman, tekke, dergah odalarında dini sohbetlere katılabilir, Konya ilinden bağlanan bireyler ile tanışarak arkadaş olabilirsiniz. Ümmetin en büyük sohbet dergahı olan Konya Sohbet Sitesi seviyeli yapısı ve nezih ortamı ile herkesin gönül rahatlığıyla chat yapabileceği bir mekandır. Konya sohbetlerin, dergahların en gözde şehirlerinden biridir. Ümmetin sevdiği konuların, sohbetlerin ve dini bilgilerin paylaşıldığı Konya Müslüman Sohbet Odalarına sizlerde katılarak, Konyadaki hemşehrileriniz ile konuşabilir, onlarla sohbet edebilirsiniz. Gündelik yaşamınızdaki hadiselerden, dini yaşamınızdan ve dini hayatınızdan birbirinize bilgiler paylaşarak, dini bilgilerinizi geliştirebilir birbirinize yeni ilmi bilgiler öğreterek hayırlara vesile olabilirsiniz. Konya yüz ölçümü bakımından Türkiye'nin en büyük ili olma durumunu elinde tutmaktadır. Otuzun üstünde ilçesi ve yurdumuzun en kalabalık on şehri arasında yer almaktadır. Tuz Gölü, Beyşehir Gölü, Akşehir Gölü, Ereğli Gölü ve daha bir çok gölü ile yurdumuzda en çok göle sahip il'dir. Geçmişte araplar kent ismini Kuniye olarak koymuşlardır, fakat Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde bu isim Konya olarak değiştirilmiştir. Türkiye'nin en eski yerleşim birimlerinden biri olan Konya ili üzerinde yapılan arkeoloji çalışmalarından ötürü tarih öncesi çağdan başlayan bir özelliği olduğu görülmüştür. Konya'nın merkezinde ve bir çok alanında yapılan araştırmalar sonucunda çok sayıda kültürel bulgulara rastlanmış ve aralarından bazıları koruma altına alınmıştır.En eski ve en gelişmiş devir yerleşim merkezi olan Çatalhöyük Konya ilinde bulunmaktadır.

KONYA TARİHİ BAKIMDAN BÜYÜK ÖNEM TAŞIR

Mevlana şehri olan Konya, tüm ilçelerinde Müslüman Sohbet vaazları veren dergahları bulunmaktadır. İlim ve irfan sahibi olan hocaların hutbelerini dinlemek için bütün sofiler Konya Sohbet Odaları dergahı üzerinden bütün ümmetle bir araya gelmektedir. Yurt dışında yaşayan Müslümanlar'da sohbet etmek için Konya odasını seçmektedir. İslamiyetin doğuşu ile beraber Konya şehri üzerinde önemli hareketler düzenlenmiştir. Cumhuriyet yıllarında milli mücadelenin başlaması ile Mustafa Kemal Atatürk çeşitli zamanlarda Ankara'dan olsun, bazen de bulunduğu cephelerden Konya'ya gelmiş, çoşkulu ve kalabalık bir tarafından sevgiyle karşılanmıştır. Atamızın Hz. Mevlana ile ilgili çok güzel sözleri de vardır. Hatta bir sözüde şöyledir; 'Ne zaman bu şehre gelecek olsam, içimde bir heyecan duyarım. Hz. Mevlana düşünceleriyle benliğimi sarar, o çok büyük bir dahidir, çağları aşan bir yenilikçi' diyerek söyleşi yapmıştır. Konya ilinin kapalı havzasının merkezinde Tuz Gölü oluşmuştur. Bu göl Türkiye'nin en büyük ikinci gölü olarak tarihe kazınmıştır. Konya yolu oldukça uzun bir yoldur, Konya Sohbet Odaları üzerinde verilen sohbetler, aynı şehrin yolu gibi uzun olmaktadır. Hava şartları karasal iklimin getirdikleri ile sınırlıdır. Kış aylarında oldukça soğuk günler yaşanabilir, tabi böyle soğukların içinde Konya Chat Odaları ile içinizi ısıtacak bir muhabbete selam verebilir, yeni insanlar tanıyarak islami sohbet edebilirsiniz.

KONYA CHAT ODASI İLE GÜNE BAŞLAYIN

Konya Chat Odaları ile güne başlayan bir sofi, o kadar güzel ve makbul bir gün geçirir ki, her şey olumlu olarak yansır. Konya şehrine özel yaptığımız bu güzide chat odaları zaman içerisinde global bir platform olarak, gerek yurt içinde ki diğer şehirlerde, gerekse yurt dışında bizi seçen gurbetçi Türk vatandaşlarına en güzel hizmeti vermektedir. Almanya, Amerika, İngiltere, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre, İtalya, İsveç, İspanya gibi Türklerin yoğun olarak yaşadığı ülkelerden Konya Yurtdışı Sohbet girişi yapabilir, hem gurbetçiler ile tanışabilir, hemde yabancı Müslüman sohbetciler ile dini konular üzerinde konuşabilirsiniz. Konya Sohbet Odaları tüm Müslüman kardeşlere açık, günün her saati aralıksız olarak muhabbet hizmeti veren Türkiye'nin en kaliteli sohbet platformudur. Konya sanayisi günümüzde bir çok sektöre ev sahipliği yapıp üretim yaparak, tarihsel olarak kullanılan sanayi şehri kimliğini de adına eklemiştir. Geniş bir ürün yelpazesi üzerinden üretim yapılan Konya şehri, bütün insanına iş imkanı verebilen nadir şehirlerden biridir. Konya'nın ülke ekonomisine yaptığı ticari faaliyetlerinin etkisi çok büyüktür. Türkiye'nin orta bölümünde bulunması sebebiyle bütün iller ile kolayca ticaret gerçekleştirilir. Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu Konyalı olduğu için bu şehre önemli yatırımlar yapmaktadır. 5 sene içinde yapılacak olan metro projesi, bu şehrin en büyük ulaşım projesi olarak tarihe geçecektir.


İslamSohbet.Net - Ümmetin buluştuğu dergah Müslüman Sohbet Odaları tüm müslüman kardeşlerimizi aynı çatı altında bir araya getirerek İslami Chat yapmasını sağlamaktadır. Sitemiz üzerinde bir çok dini bilgilere ulaşacağınız İslami Chat Odalarına hoş geldiniz. Bay ve Bayan bütün Dini Sohbet kullanıcıları seviyeli sohbet sitemizi seçmektedir.
Müslüman Sohbet | İslami Chat | Dini Sohbet | Dini Chat | Konya Sohbet