ANA SAYFA İSLAMİ SOHBET MOBİL SOHBET
 
KANAL 7 SOHBET ODALARI GİRİŞ
Rumuzunuz
Şifreniz
Selamun Aleyküm Müslüman Kardeşler! Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen Kanal 7 Sohbet Odalarına Hoşgeldiniz!
Kanal 7 Sohbet Sitesi ümmeti bir araya getirip, Dini Sohbet kanalları üzerinde bay ve bayan Müslüman Sohbet kullanıcılarına Dini Chat Sohbetleri verilmektedir. Bedava Müslüman Sohbet Odaları seviyeli ortamı ile 7 gün 24 saat yanınızda!

KANAL7 SOHBET ODALARI HER GÜN SİZLERLE

Kanal7 Sohbet Odaları yıllar önce tv kanalı üzerinden Dini Sohbet yayınları yaparak kullanıcıların huzuruna çıkmıştır. Akşamları Kanal7 kanalında yapılan Müslüman Sohbetlere binlerce Müslüman kardeş can kulağıyla televizyona kitlenerek izlemiştir. Bunun üzerinde bir çok Müslüman Sohbet Odaları İnternet aracılığıyla kullanıcılarına Kanal7 Sohbet odası açarak, kanalda verilen sohbetler gibi güzel ortamlar sağlamaya çalıştılar. Fakat Kanal7 sohbetleri içinde en doğru bilgileri veren ve dini bilgileri tek tek kullanıcılarına sırası ile aktaran web sitesi www.muslumansohbet.org olmuştur. Kanal7 Sohbet ve Kanal7 Chat içerikleri için özenle hazırladığımız İslami Kanal7 Chat Odaları an itibariyle parmaklarınızın ucundan, klavye'den kalıcı dostluklara ulaşan islami chat sohbetleri sunmaktadır. Kanal7 Sohbet Sitesi global odalarında bay ve bayan kullanıcılar Dini Sohbet ve Dini Chat sohbet etmek için günün her saati Bedava Kanal7 Sohbet Odaları muhabbet girişi web sayfasına bağlantı kurmaktadır. Sizde Kanal7 Sohbet Odaları üzerinde İslami Chat yapmak istiyorsanız hemen chat sitemizi ziyaret ediniz.

Bay ve bayan binlerce Kanal7 Sohbet tutkunu Müslümanlar tv karşısında aldığı o güzelim sohbetleri sanal üzerinden de artık alabilmektedir. Müslüman Sohbet Odaları sitesinin tüm kullanıcılara sunduğu bu içeriğinden bizi seçen bütün insanlar ücretsiz olarak dinleyebilir. Kanal7 Chat Odası üzerinde yazışmalı olarak sohbetleri dinlerken, Dini Radyo aracılığı ile en güzel İslami eserleri ve birbirinden güzel ilahileri dinleyerek, Müslüman Sohbet keyfi yaşayabilirsiniz. Tv kanalları içinde ilk defa Müslüman Sohbet hizmeti veren bir kanal ortaya çıkmıştı, oldukça da iyi izleyici sayısı vardı. Her kesimden Müslüman kardeşler akşam olsada Kanal7 kanalında dini sohbetler başlasa diye gün içinde hoş beşler ediyorlardı.

Kanal7 Kanalının Eski Dini Sohbetleri

Eski Kanal7 kanalı tadında Müslüman Sohbet dinlemek ve bilhassa dini sohbetlere katılarak, ilim ve irfan sahibi bir mümin olmak için hemen web sitemize giriş yaparak, Kanal7 Sohbet kanalı girişi paneline dinimize en uygun rumuzu alıp Müslüman Sohbete başlamak için tıklayınız butonuna basarak bir kaç saniye içinde Kanal7 odasına bağlanırsınız. Bütün peygamberlerin dini olan ve insanları inanıp, yaşamaya davet ettikleri, temelini Tevhid'in oluşturduğu İslam'ın ne olduğunu bütün boyutlarıyla anlamak, elbetteki Kanal7 Sohbet odasında ki konuları tam olarak bilmekle sınırlı değildir. Çünkü İslam dini La İlahe İllallah temeli üzerinde yer alan dindir ve bu temel üzerinde anlamını kazanıp devam ettirir.

Etimolojik anlamı itibariyle slm kök harflerine sahip olan İslam, aynı kökten türemiş olan selam, esenlik, barış anlamlarını kapsayan, özel bir isimdir. Bu anlamların tersi ise sıkıntı, savaş ve düşmanlıktır. Teslimiyette aynı kökten gelmektedir. Dolayısıyla teslimiyet ile esenlik barış arasında doğrudan gelen bir ilgi ve alaka vardır. Söz konusu teslimiyet, Allah'a yönelik olup, bunun sonucunda olan ise esenliktir. Elbette teslimiyet, tek düze gelen bir kavram değildir, en azından İslam boyutuyla tek düze değildir. Kanal7 Sohbet Odaları en son işlediğimiz konu hakkında kısa ve öz bir şekilde bilgi vererek, yazımızı takip etmeyen ve sonradan öğrenmek isteyenlere kolaylık sağlamak amacıyla bildirmiş bulunmaktayız.

Kanal7 Sohbet Farkıyla İslam Dini

Kanal7 Sohbet kanalında bu gün işlenecek konu; Kainat, Allah'ın iradesine boyun eğmiş durumdadır ve başka bir ihtimal söz konusu değildir. Allah'tan başkasının hükmüne boyun eğmek, Allah'ın hakimiyetini dünyada tesis etmeye çalışmak ise Tevhid'in yaşantıya aktarılış biçimidir. İslam kelimesinin anlamı, dini ve inancı sırf Allah'a has kılma ve yapma demektir. Gerçek Müslüman, kendisini tamamen Allah'a teslim eden ve ona itaat eden, rab, melik, hakim, yönetici, kanun koyucu ve mabud olarak yalnız Allah'ı kabul eden ve onun koyduğu hayat düzenini tam anlamıyla yaşayan kimsedir. Bu konuları bu akşamki kanal7 sohbet sitesi vesilesi ile değerli hocalarımızın anlatımlarıyla dinlemek için web sayfamızda size ayrılan yerinizi almanız gerekmektedir.

Bu hayatta önemli olan Allah'a kul olup kulluk yapmak, melik olan Allah'a mülk olup mulüklük yapmaktır. Allah ayetlerini insanların zihinlerini, akıllarını tatmin etmek için değil, mutlak hakikatı açıklamak için göndermiştir. Bunun en büyük gereği ise Allah'ın dinine bağlanıp, sadece Allah'a kul olmaktır. Bireysel ve sosyal yaşantıyı Allah'ın hükümlerine göre oluşturmaktır. Kanal7 Sohbet Odaları içerisinde daha bir çok konuyu takip edebilir, istediğiniz zaman sizde bu ailenin bir parçası olabilirsiniz.


İslamSohbet.Net - Ümmetin buluştuğu dergah Müslüman Sohbet Odaları tüm müslüman kardeşlerimizi aynı çatı altında bir araya getirerek İslami Chat yapmasını sağlamaktadır. Sitemiz üzerinde bir çok dini bilgilere ulaşacağınız İslami Chat Odalarına hoş geldiniz. Bay ve Bayan bütün Dini Sohbet kullanıcıları seviyeli sohbet sitemizi seçmektedir.
Müslüman Sohbet | İslami Chat | Dini Sohbet | Dini Chat | Kanal7 Sohbet