ANA SAYFA İSLAMİ SOHBET MOBİL SOHBET
 
ADANA SOHBET ODALARI GİRİŞ
Rumuzunuz
Şifreniz
Selamun Aleyküm Müslüman Kardeşler! Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen Dini Radyo Sohbet Odalarına Hoşgeldiniz!
Adana Sohbet Sitesi ümmeti bir araya getirip, Dini Sohbet kanalları üzerinde bay ve bayan Müslüman Sohbet kullanıcılarına Dini Chat Sohbetleri verilmektedir. Bedava Müslüman Sohbet Odaları seviyeli ortamı ile 7 gün 24 saat yanınızda!

Adana Yaşanacak ve Hakkında Sohbet Edilecek Bir Şehirdir

Adana Sohbet Sitesi torosların serin suları ve yeşilin bol olduğu temiz havası üzerinden sizlere chat sitesi sunmasıyla bilinen Adanalı vatandaşların en çok ziyaret ettiği kaliteli bir muhabbet platformudur. Adanalı bayanlar, kadınlar ve kızların kendilerine özel kanallarında, erkeklerin ise kendilerine has kanallarında sadece hem cinsleriyle sohbet edebilecekleri nezih sayfalar bulunmaktadır. Bunun dışında tüm kullanıcıların aynı çatı altında buluşup, sohbet ederek tanışabileceği AdanaSohbet odası da sizleri beklemektedir.Adana’da türbeler de vardır ve Adana chat odaları aracılığı ile arkadaş olunan kişiyle türbe ziyaretleri yapmak da mümkündür. Adana’daki türbeler arasında yer alan Ramazanoğlu Türbesi, Ulu Caminin bitişiğinde yer almaktadır. Piri Mehmed Paşa tarafından 1541 yılında inşa ettirilmiştin. Türbe, oyma taş işçiliği ile süslenmiştir. Türbenin içi de 16’ıncı yüzyıl çinileriyle kaplanmıştır. İçinde Ramazanoğlu Halil Bey ile torunları Mustafa Bey ve Mehmed Şah yatmaktadır. Şehid Duran Mezarı, Adana’nın düşmandan kurtuluşu sırasında Fransızlara karşı ilk verilen şehidin mezarıdır. Ağcabey Kümbeti. Bir bahçenin içindedir. Bu türbe, Ağca Bey’in oğlu Mehmed Ağa’nın türbesidir ve 1856 yılında annesi tarafından yaptırılmıştır. Kesme taştan inşa edilen türbe, kare biçiminde ve tek kubbelidir. Adana’nın hanları ve çarşıları da ünlüdür. Adana Sohbet Odaları, Türkiye'nin en gelişmiş ve en ön planda olan metropol kenti için özel olarak Adana Müslüman Sohbet Odaları web sayfasını hazırlamıştır. Adana'dan katılan bay ve bayan İSLAMİ SOHBET etmek isteyen kullanıcılar yukarıda ki sohbete giriş paneline kendilerine en uygun rumuzu alarak sohbete giriş için tıklayınız butonuna basarak bir kaç saniye içerisinde Adana Chat Odalarına bağlantı kurarlar.

Adana şehrinde yaşam oldukça güzeldir, insanlar mahalle köşelerinde sevdikleri ile güzel bir şekilde SOHBET ederek şalgam suyu içmektedir. Bici bici yerken Chat yapmak kadar keyifli başka bir şey yoktur. Şahsen herkesin denemesini isteriz. Mangalı yakıp kebap yaparken Adana ilçelerinde arkadaşlarınızla Adana Sohbet Odaları üzerinde kendinize ait odanızda yada genel odalarda chat yapmanız, zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenizdir. Kentteki Gön Hanı, Ramazanoğlu Piri Mehmed Paşa tarafından 1530 yılında yaptırılmıştır. 3602 dükkan ve bedesten bulunmaktadır. Hanın tamamı yıkılmış, sadece giriş kapısı kalmıştır. Tuz Hanı, Ulu Cami Mahallesi’nde yer almaktadır. Hanın kitabesinden Ramazanoğlu Halil Bey tarafından 1497 yılında yaptırıldığı anlaşılmaktadır. Düzgün taşlarla örülen han, farklı zamanlarda tamir görmüştür ancak hanın bir bölümü yıkıktır. Kervansaraylar da kentin ünlü yerleri arasında gelmektedir. Havraniye (Misis) Kervansarayı, Ceyhan ilçesine bağlı Havraniye Köyü’nde yer almaktadır ve Selçuklulardan kalma eski bir kervansarayın yerine Padişah IV Mehmed’in fermanı ile sadrazam Köprülü Mehmed Paşa tarafından yaptırılmıştır. Günümüzde ise yalnızca giriş kapısı kalmıştır. Kurt Kulağı Kervansarayı, Ceyhan’ın Kurtkulağı köyü yakınındaki eski Halep Kervanyolu üzerindedir. Hüseyin Paşa tarafından 1659 yılında Mimar Mehmed Ağa’ya yaptırılan kervansaray, günümüze kadar sağlam olarak gelebilen ender yapıların arasındadır. Soluhan Kervansarayı ise Kozan ile Feke ilçeleri arasında eski Kozan-Kayseri Kervanyolu üzerinde yer almaktadır. Kervansaray Selçuklu-Osmanlı mimari tarzını taşımaktadır.

Adana’nın Chat Odaları Meşhurdur

Adana Sohbet paneline kişiliğinizi ve karekterinizi yansıtan, seviyeli ve çekici bir rumuz yazarak hemen Adana Sohbet Odaları İçin Tıklayınız butonuna basmanız halinde soluğu Adana Chat Sitesi güzide odalarında alacaksınız. Adana'nın tüm ilçelerine has sohbet odalarından yararlanabilirsiniz. Bütün Adanalı kardeşlerin sohbet ederek yeni insanlar tanımak için giriş yaptığı chat odaları sizleri misafir etmekten mutluluk duymaktadır. Adana’nın hamamları da meşhurdur. Bunların arasında bulunan Çarşı Hamamı, Adana hamamlarının en eskisi ve en büyüğü olarak öne çıkmaktadır. Hamam, 1529 yılında Ramazanoğullarından Piri Mehmed Paşa tarafından yaptırılmıştır ve farklı dönemlerde tamir görmüştür. 1945 yılında da restore edilmiştir. Irmak Hamamı, eski Roma hamamı üzerine Ramazanoğullarından Halil Bey, 1494 yılında yaptırmıştır. Hamam Seyhan Nehri kıyısındadır ve suyunu nehirden almaktadır. Mestan Hamamı, 1682 yılında yine Ramazanoğullarından Mestanzade Hacı Mahmud Ağa tarafından Mestanzade Camii’nin vakfı olarak inşa ettirilmiştir.

Adana sohbet sevenlerin bir araya geldiği Adana Sohbet Odalarında ücretsiz sohbet etmenin tadını çıkarın. Boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz Adana Sohbet Odaları ile binlerce insan ile sohbet edin, sohbetin yanında global oyun kanalları ile kullanıcılar ile karşılıklı olarak yarışın.

Adana Oyun kanalları; Yarışma, Oyun ve Bulmaca odaları içinde soru - cevap bot destekli eğlence oyunlarına katılabilir, botun sorduğu sorulara doğru cevap vererek puan kazanabilirsiniz. Adana Sohbet Odalarında chat yaparken canlı radyo yayını dinleyebilir, isterseniz radyo odasından şarkı isteyebilirsiniz. Adana Chat sayfası hizmetleri sadece sohbet ile sınır değildir.Kentteki Yeni Hamam 1720 yılında Musahalıoğlu Mustafa Bey tarafından yaptırılmıştır ve öteki hamamlara benzemektedir. Adana geleneksel olarak çok turistik bir kent değildir ancak tarihi yerleri fazladır. Adana’ya gelenler bu tarihi yerleri ilgi ile incelemektedir. Geçmişe ait izlerin yer aldığı Adana, çok sayıda antik kente ev sahipliği yapmaktadır. Adana’da görülmesi gereken bir başka yer de Taş Köprü’dür. Bu köprü, Adana’nın sembollerinden biridir ve Roma döneminde inşa edilmiştir. Köprü, Seyhan ve Yüreğir merkez ilçelerini birbirine bağlamaktadır. Bu köprü, dünyanın trafiğe açık olan en eski köprüsüdür. Günümüzde araç geçişlerine izin verilmemektedir. Adana Chat Odaları aracılığı ile tanışılan kişiye bu alanların gezdirilmesi mümkündür.


İslamSohbet.Net - Ümmetin buluştuğu dergah Müslüman Sohbet Odaları tüm müslüman kardeşlerimizi aynı çatı altında bir araya getirerek İslami Chat yapmasını sağlamaktadır. Sitemiz üzerinde bir çok dini bilgilere ulaşacağınız İslami Chat Odalarına hoş geldiniz. Bay ve Bayan bütün Dini Sohbet kullanıcıları seviyeli sohbet sitemizi seçmektedir.
Müslüman Sohbet | İslami Chat | Dini Sohbet | Dini Chat | Adana Sohbet