ANA SAYFA İSLAMİ SOHBET MOBİL SOHBET
 
İZMİR SOHBET ODALARI GİRİŞ
Rumuzunuz
Şifreniz
Selamun Aleyküm Müslüman Kardeşler! Türkiye'nin En Çok Ziyaret Edilen İzmir Sohbet Odalarına Hoşgeldiniz!
İzmir Sohbet Sitesi ümmeti bir araya getirip, Dini Sohbet kanalları üzerinde bay ve bayan Müslüman Sohbet kullanıcılarına Dini Chat Sohbetleri verilmektedir. Bedava Müslüman Sohbet Odaları seviyeli ortamı ile 7 gün 24 saat yanınızda!

İZMİRİN GÜZEL KIZLARI BURDA SOHBET EDİYOR

İzmir sohbet odaları, tüm İzmirlileri aynı ortam içinde buluşturan internet üzerindeki sosyal paylaşım merkezleridir. İzmir'in en güzel kızlarının sohbet ederek yeni insanlar bulup, tanışmak için her gün giriş yaptığı kalitenin başlangıç noktası ile arkadaş olabilirsiniz.Bu sohbet odaları ile aslen İzmirli olup ülkenin ya da dünyanın farklı noktalarında yaşayan insanlar birbirleri ile tanışmakta ve arkadaş olabilmektedir. Bu sohbet odalarının güvenilir olması da esastır. Bu nedenle profesyonel hizmet anlayışı ile var olan sohbet sitelerinin ziyaret edilmesi tavsiye edilmektedir. Sosyal paylaşım forumu olarak adlandırılan sohbet odalarında kişisel bilgilerin, banka bilgilerinin ve başka özel bilgilerin paylaşılması, bazı sorunları da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle kesinlikle kişisel veriler kimseyle paylaşılmamalı, sohbet sitelerinden amacına uygu olarak hizmet alınmalıdır. Bu sitelerin amacı hoşça vakit geçirmek ve insanları yaşadıkları stres dolu ortamlardan biraz olsun kurtarabilmektir. İzmir Sohbet Odaları, Türkiye'nin en gelişmiş ve en ön planda olan metroğol kenti için özel olarak İzmir Müslüman Sohbet Odaları web sayfasını hazırlamıştır. İzmir'den katılan bay ve bayan İSLAMİ SOHBET etmek isteyen kullanıcılar yukarıda ki sohbete giriş paneline kendilerine en uygun rumuzu alarak sohbete giriş için tıklayınız butonuna basarak bir kaç saniye içerisinde İzmir Chat Odalarına bağlantı kurarlar.

İzmir Chat servisi ile alakalı binlerce yazışmalı, sesli ve görüntülü sohbet sistemleri bulunmaktadır. Fakat hiç biri bizim sitemiz kadar naif ve nezih bir ortama sahip değildir.Bu sitelerin temel amacı da insanların birbirleri ile sosyalleşmesini sağlamaktır. Sosyalleşme de konuşarak olabilmektedir ve sohbet siteleri insanların birbirleri ile konuşmalarını sağlamaktadır. Genellikle konuşmalar yazılı metinlerle olmakla birlikte görüntülü hizmet veren sohbet sitelerinin varlığı bilinmektedir. Türkiye içinde İzmirli insanlar ile sohbet etmek için kaliteli bir yazılı sohbet arıyorsanız, size gözü kapalı sunabileceğimiz bu sistem, yıllardan beri verdiği dürüst ve seviyeli chat hizmetiyle tüm İzmirli insanların gönüllerini feth ederek, beğenilerini kazanmıştır. Sizde İzmirli bir arkadaş bulmak istiyor ve kafanıza göre bir kanka bulmakta zorluk çekiyorsanız, hemen İzmir Sohbet Sitesi ile tanışmalısınız. Bu tip sitelerde hem yazılı hem de sesli ve görüntülü sohbet etme avantajı elde edilebilmektedir.

İzmirlilerin buluşma ortamı olan İzmir Sohbet Sayfası kurulduğu günden bu yana tüm kullanıcılara adaletli bir yaklaşım gösteren yönetim anlayışına sahip, güzide insanlardan kurulu bir yönetimi bulunmaktadır. Ses ve görüntülü sohbette kişinin kendisini olduğundan farklı bir şekilde göstermesi mümkün değildir. Ancak bazı kötü niyetli kişilerin birine ait videoyu bilgisayarına kaydederek kendisiymiş gibi karşısındaki kişiye izletmesi gibi bir durum da söz konusu olabilmektedir. Geçmiş dönemlerde bu tip olaylarla sık sık karşılaşılmış, bu yöntemlerle yalnızlıktan bunalan ve bu nedenle sohbet sitelerini ziyaret eden insanla dolandırılmıştır. Bu nedenle sohbet sitelerinde kişilerle konuşurken son derece dikkatli olunmalıdır. Site yönetimi konuşmalara müdahale edememektedir. Yalnızca engelli bazı kelimeler vardır ve bunu da sohbet sitesi otomatik olarak engellemektedir. Hayatınızda önemli bir yere sahip olacak İzmir Muhabbet Sitesi gece ve gündüz, günün her saati, aralıksız olarak sohbet servisi sunmaktadır. İzmir'in tüm ilçelerinden sohbet sitemize bay ve bayan chat kullanıcıları giriş yaparak, muhabbet etmek için kanaldaki yerini almaktadır. Bir çok insan sohbet odalarında tanışarak, ileriye dönük bir beraberlikle dünya evine girmiştir. Özellikle İzmir'de ikamet eden bireylerin bulundukları şehirden ve ilçeden kendilerine en yakın kişiler ile sohbet ederek kaynaşmış ve güzel sonuçlarla arkadaşlarına bir isim koymuşlardır.

İzmirli insanların buluştuğu İslami chat sitesinde sizlerde İzmirli hemşehrileriniz ile bir araya gelebilir, onlarla ücretsiz sohbet edebilirsiniz. Sizlerde günlerinizi yalnız geçiriyor, İzmirden arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız sohbet sitesi tam sizlere göre. İzmirli güzel kızların tercih ettiği sohbet sitesinde sizde sohbet etmenin tadını çıkarın. Binlerce İzmirli insanın chat yapmak için katıldığı İzmir Sohbet Odalarında sizlerde yerinizi alarak, yeni insanlarla sohbet edin, sohbetlerinizi ilerleterek yeni arkadaşlıkların temelini atın.

İZMİR CHAT SİTESİ TARİHİNİ VE PROFİLİNİ ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

İzmir sohbet odaları üzerinden sayısız insanla konuşmak mümkündür. Bu kişilere İzmir’i tanıtmak da önemlidir. İzmir Ege bölgesinin en büyük şehri ve ilk görülmesi gereken mükemmel bir il'dir. Çok güzel semtleri vardır. Kordon boyunda gezmek, Alsancakta arkadaşlarınız ile sohbet ederek dolaşmak, İnciraltı üzerinde muhabbet edecek bir kanka bulmak oldukça keyiflidir. Eski İzmir, körfezin kuzeydoğusunda bulunan yüz bin metrekare yüzölçümüne sahip bir adacık üzerine kurulmuştur. Yüzyıllarca Meles Irmağı tarafından Yamanlar Dağı'ndaki sellerin getirdiği mil ile Bornova Ovası oluşmuş ve böylece bölge yarım adacık bir tepe haline dönüşmüştür. Günümüzde “Tepekule” adı verilen bu bölgede Tekel Müdürlüğü'nün İzmir Şarap ve Bira Fabrikasına ait örnek bağı vardır. 1955 yılından beri de yoğun bir gecekondulaşmanın yaşandığı bölgenin çevresi olan bu alanda İzmir'in ilk yerleşim yeri olarak bilinen İzmir Höyüğü bulunmaktadır. Batı Anadolu kıyısında ilk yerleşimler, Aiol, Ior ve Dor kökenli olarak bilinmektedir. Bunlar, Troya savaşlarının adından küçük yarımadalar üzerinde kurulmuştur. Kuruldukları yerler ise Çandarlı, Foça, İzmir, Klazomenai, Miletos ve İasos gibi yerler olmuştur.

İzmir Chat Odaları siz değerli İzmirli insanlar ile bu günlere gelmiştir, sizlerin her zaman sohbet için ilk olarak tercih ettikleri site olmanın daima haklı olarak gururunu yaşamaktayız. Yerleşim yerlerinde oturan insanlar genellikle Hellenli kökenlidir. Böylece yarımadada hem iki limana sahip olmuşlardır ve hem karadan hem de denizden gelecek saldırılara korunmuşlardır. Hava şartları elverişsiz olduğunda ise gemiciler iki limandan birini kullanabilmekteydi. Bayraklı Höyüğü, karadan gelecek saldırılara karşı rahat bir durumdaydı ve güneyi imbata açıktı. Eski İzmir, yaklaşık 3 bin yıl süresince bu yarımada yer almıştır. Milattan Önce 4. yüzyılın ikinci yarısında nüfus artışı çok fazla olmuş ve bu nedenle de eski İzmir günümüzdeki Kadifekale eteklerine taşınmıştır. İzmir kelimesi, eski Oon lehçesinde Smurne, Attika yani Atina lehçesinde ise Smryna diye yazılmıştır. Hellenler ise kentin adını Smirni biçiminde telaffuz etmektedir. Son yıllarda da Antik Efes kenti çevresinde da bu adla anılan köy yerleşimi izlerine rastlanmıştır. Her zaman bizi seçtiğiniz için teşekkürler.


İslamSohbet.Net - Ümmetin buluştuğu dergah Müslüman Sohbet Odaları tüm müslüman kardeşlerimizi aynı çatı altında bir araya getirerek İslami Chat yapmasını sağlamaktadır. Sitemiz üzerinde bir çok dini bilgilere ulaşacağınız İslami Chat Odalarına hoş geldiniz. Bay ve Bayan bütün Dini Sohbet kullanıcıları seviyeli sohbet sitemizi seçmektedir.
Müslüman Sohbet | İslami Chat | Dini Sohbet | Dini Chat | İzmir Sohbet